Ruumi- ja süsteemilahendused:
Tagades individuaalse mugavuse ja säästes energiat.

Volumeetrilised vooluhulgaregulaatorid, ajamid ja andurid tagavad minimaalse energiatarbimisega optimaalse õhutemperatuuri kontoriruumides, avalikes hoonetes, tootmishallides, äripindadel või tundlikes tööpiirkondades. Neid võib kasutada nii VAV-Compact või VAV-Universal seadmetena. Kontrollitud ventilatsiooniga korterites kasutatavate harukarpide jaoks on olemas spetsiaalsed kompaktsed VAV-juhtimisseadmed. Eu.bac-sertifitseeritud ruumide ja korterite kontrollerid ja ventilaatori optimeerimise süsteemilahendused pakuvad suuremat mugavust ning vähenenud energiatarbimist.

Video: Belimo VAV-Compact NFC. Teine samm edasi.

Ohutuslahendused:
Kaitstes elu ja materiaalset vara tule- ja suitsukahjustuste eest.

Tuli kujutab endast suurimat potentsiaalset ohtu hoones asuvatele inimestele ning materiaalsele varale. Tõhus tulekaitse päästab ohuolukorras elusid, aitab minimeerida varakahjusid ning tagab ettevõtete jätkuva tegutsemise. Motoriseeritud tuleklapid moodustavad tuletõkke ning on parimaks kaitseks tule ning suitsu levimise eest mööda õhukanaleid. Suitsu äratõmbesüsteemid koos motoriseeritud suitsuväljutusklappidega tagavad suitsuvabad avariiväljapääsuteed.

Video: Uued valikulised tulekahjuhärijad BFL ja BFN.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.
Veebilehe kasutamisel ja veebilehel liikumisel nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsemat teavet küpsiste kasutamise kohta sellel veebilehel saate siit.