Midagi enamat kui lihtsalt ajam

Soovi korral saame leida teie vajadustele sobiva pikkusega ja sobivat tüüpi kaabli. Et teie peaksite võimalikult vähe vaeva nägema, tarnime oma ajamid eelnevalt kokkupanduna, nii on need kohapeal paigaldusvalmis. Samuti saame teie kohandatud kaabli jaoks pakkuda juhet ja kaitserõngaid ja/või varustada kaabli teie valitud ühenduspistikuga. Nii jäävad kaabeldus- ja ühendusvead minevikku. Kui soovite, saame teie jaoks ära teha ka parametriseerimise. See hõlbustab oluliselt kokkupanekut ja kasutuselevõttu ehitusplatsil, pakkudes ühenda-ja-kasuta lahendust.

 

Kohandatud kaabli ja ühenduspistiku lahendused (e-brošüür)

 

Eelmonteeritud ja kontrollitud sõlm just teile

„Teeme kõik võimaliku, et lihtsustada paigaldustöid ehitusplastil, lühendada ehitusaega ja vältida võimalikke vigu algusest peale“ – see on põhjus, miks Belimo valmistab klientide vajaduste järgi eelmonteeritud sõlmed, testib neid ning kui vaja, ka parametriseerib. Selle tulemuseks on valmissõlmed, mida saab paigaldada otse ehitusplatsil. Platsil toimuvad ehitustööd nagu torude pikkusse lõikamine, keermestamine ja toruosade monteerimine ning osade, ajamite, klappide, andurite jpm ühendamine on nüüdsest minevik.

 

Kohandatud sõlmelahendused (e-brošüür)

 

Paindlik paigaldus

Kui sõlme ning eriti torujuhtmete mõõtmeid ei ole võimalik täpselt määrata, siis saame teile pakkuda painduvaid torujuhtmeid. See tähendab, et teil on igaks paigalduseks alati olemas õige osa, isegi juhul, kui tingimused ehitusplatsiti erinevad.

 

Kohandatud ja paindlikud lahendused (e-brošüür)

 

 

 

Midagi enamat kui lihtsalt torud ja komponendid

Säästke aega ja raha – tellige isolatsiooniga komponent. Paremal pool näidatud sõlmele – Belimo 6-suunalise klapi ja täiendava voolamisanduriga – lisati tehases ka isolatsioon. Nii vähenevad miinimumini soovimatu soojuskiirgus, kondenseerumine ja paigaldusele kuluv aeg ehitusplatsil.

 

Kohandatud isolatsioon (e-brošüür)

 

 

 

Erakordne kaitse

Meie pidevalt laienev teenustevalik võimaldab varustada paljusid erinevaid projekte. Joonisel näidatud klapp on kaetud standardi DIN EN ISO 12944-C4 nõuete kohaselt. Samuti saame pakkuda abi toodetega, millelt on eemaldatud silikoonijääke.

 

Kohandatud kattekihid (e-brošüür)

 

 

 

Kütte- ja kliimasüsteemide jõudlusseadmete parametriseerimine

Jätke ettevalmistused oma kütte- ja kliimasüsteemide jõudlusseadmete kasutuselevõtuks meie hooleks, nii kulub kasutuselevõtuks minimaalselt aega ja väheneb platsil tekkivate vigade võimalus. Joonisel on kujutatud meie klapp Belimo Energy Valve™.

 

Kohandatud parametriseerimine (e-brošüür)

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.
Veebilehe kasutamisel ja veebilehel liikumisel nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsemat teavet küpsiste kasutamise kohta sellel veebilehel saate siit.