Toimetame teile õigel ajal täpselt selle, mida vajate

Belimo pakub lühikeste tarneaegadega standardseid ja kliendipõhiseid järelpaigalduslahendusi (RetroFIT), et saaksite oma kütte- ja kliimasüsteemi jälle tõhusalt tööle. Teie eelis: minimaalne seisakuaeg. Meie järelpaigalduslahendused keskenduvad kvaliteedile ja usaldusväärsusele. Selle tulemusena aitavad meie tooted suurendada teie kütte- ja kliimasüsteemi jõudlust ja tagada selle hooldusvaba töö. Kui olete meie standardtoodete valikust vajaliku leidnud, saame teile pakkuda ka teile kohandatud erilahendusi alates ühest mitmikpakendist.

 

Kõik meie järelpaigalduslahendused

Video: RetroFIT custom solutions

Järelpaigalda vajaduse järgi

Oma töökojas toodame just teie jaoks sobivaid ühendusdetaile. Kõik on võimalik. Näites on kujutatud Belimo ajami kinnitamiseks mõeldud adapter kolmanda osapoole toodetud klapil. Belimo pakkus selle rakenduse jaoks „muretu täispaketi,“ mis tähendab, et kogu ühenduse mõõtis, kavandas ja tootis Belimo. Valmis ehitusplatsil paigaldamiseks.

 

Kohandatud järelpaigalduslahendused (e-brošüür)

 

Belimo järelpaigaldusrakendus RetroFIT

Belimo rakenduse abil RetroFIT saate asendada oma eri tarnijatelt pärinevad kütte-, ventilatsiooni ja kliimaseadmete aegunud või defektsed ajamid ja andurid Belimo seadmetega.

Belimo rakendus RetroFIT juhendab teid õige asendustooteni kõigest nelja sammuga. Tänu uuele optilise tähemärgituvastuse funktsioonile (OCR) on rakendust veelgi lihtsam kasutada. Tehke defektse seadme sildist pilt. Optiline tähemärgituvastuse tarkvara OCR tuvastab teksti ning otsib RetroFITi andmebaasist vajalikud tekstimoodulid. Paar andmesisestust veel ja vahetusosa ongi tellitud. Belimo rakendus RetroFIT on saadaval 12 keeles.

 

Kohandatud järelpaigalduslahendused (e-brošüür)

App Store

Google Play Store

Belimo Retrofit Tool (arvuti töölaua versioon)

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.
Veebilehe kasutamisel ja veebilehel liikumisel nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsemat teavet küpsiste kasutamise kohta sellel veebilehel saate siit.