Uuenduslik mugavus, energiasäästlikkus ja ohutuslahenduse.

Belimo on kütte-, ventilatsiooni- ja kliimasüsteemide ajamilahenduste arendamise, tootmise ja turustamise liider maailmaturul. Ajamid ja juhtventiilid moodustavad ettevõtte põhitootevaliku.

 

Belimo missioon

Turuliidriks olemine on nii kohustus kui ka motivatsiooniallikas“.
P. Burkhalter, Chairman

 

Belimo seab eesmärgiks olla usaldusväärne partner ülemaailmsetele klientidele, pakkudes neile juba ootuspärast lisaväärtust. Ettevõtte võtmesõnadeks on nii teadustöö ja turuomased uuendused kui ka kiire ja kohandatud teostus. Meie tegevust iseloomustavad pühendumus, usaldusväärsus ja töökindlus.

Belimo pakub enamat kui lihtsalt tooteid. Toetame oma kliente uuenduslike, tõhusate ja energiasäästlike lahendustega ning aitame nii oma klientidel kui ka meil endil edu saavutada. Seisame oma klientide kõrval üle kogu maailma, räägime nende keeles ja mõistame neid. Kõik, mida me teeme, annab neile kindla veendumuse, et nad on teinud parima valiku.

 

Ettevõtte tutvustus

Ettevõtte tutvustus

Auhinnad

Belimo tähistab 40 aastat

 

Belimo rahvusvaheline

www.belimo.com

 

Belimo müüb “meelerahu”

Testitud komponendid koos lisaseadmetega.
 

5 year warranty Located around the globe Complete product range Tested quality Short delivery times Comprehensive support
5-aastane
garantii
Kohapeal ringi
gloobus
Lõpetage
tootevalik
Katsetatud
kvaliteet
Lühike
kohaletoime-
tamine korda
Põhjalik
toetus

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.
Veebilehe kasutamisel ja veebilehel liikumisel nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsemat teavet küpsiste kasutamise kohta sellel veebilehel saate siit.