Vooluandurid

Usaldusväärsel voolumõõtmisel on oluline osa selles, et kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmesüsteemi tõhusus ja energiasäästlikkus oleks maksimaalne. Belimo kanalisisesed vooluandurid kasutavad ultraheli-transiitaja tehnoloogiat, et veevoolu mõõtmine oleks täpne ja korratav. Andurite kompaktsus ja mustusekindluse tõttu saab neid kasutada nii kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete jahutatud vee, kuumavee ning vee-glükoolilahuse süsteemides, temperatuurivahemikus -20…+120 °C. Andurid on valmistatud korrosioonikindlatest materjalidest, mis tagavad nende töökindluse ja pika tööea.

 

Omadused

  • Mitmepunkti märgkalibreeritus tagab täpsuse ja korratavuse.
  • Patenditud temperatuuri- ja glükoolikompensatsiooni loogika tagab täpsuse terves temperatuuri- ja glükoolikontsentratsiooni vahemikus.
  • Mõõtmistäpsus ±2% ning korratavus ±0,5% tagavad õige ja täpse voolumõõtmise.
  • Ülimalt kompaktsed mõõtmed: lühike sisselaskeava 5 x DN ning vaba väljalaskeava (nõutavad mõõtmed puuduvad) tähendab seda, et Belimo ultraheli-vooluanduri saab paigaldada ka sinna, kus ruumi on väga napilt.
  • Vähene voolutarve 0,5 W säästab energiat ja trafovõimsust.

 

Tooteseeriad

Ultraheli vooluandur (mahuline vool)

 

Tehnilised andmed – vooluandurid

Brošüür: Belimo andurid – mugavuse alus

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.
Veebilehe kasutamisel ja veebilehel liikumisel nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsemat teavet küpsiste kasutamise kohta sellel veebilehel saate siit.