Niiskusandurid

Hoonesviibijate mugavuse tagamiseks on äärmiselt oluline jälgida hoone niiskustaset. Samuti on oluline kaitsta hoone infrastruktuuri, tootmisprotsesse, laokaupu ja muuseumi säilikuid. Meie vastupidavate kanali-, välisõhu ja kondensatsiooniandurite seeria on mõeldud energiatõhusa jälgimise tagamiseks ning ühildub kõigi peamiste BACS-idega. Kvaliteetsed ja töökindlad andurid on väga täpsed ja mõõtmised on korratavad. Kombineeritud temperatuuri- ja niiskusandurid pakuvad paindlikku ja kulutõhusat lahendust.

 

Omadused

  • Standardvarustusena lisaks metalloksiid-pooljuhil (CMOS) põhinev polümeer-mahtuvusandur täpsusega ±2% suhtelise õhuniiskuse mõõtmisel ja pikaajalise nihkega <±0,25%, mida ei mõjuta suur õhuniiskus ega saasteained.
  • Mitmikandur, mille mõõteväärtuste väljund on valitav: suhteline õhuniiskus, absoluutniiskus, entalpia ja kastepunkt.
  • Kuni 4 kohapeal valitavat mõõtevahemikku teevad paigaldamise mugavamaks, lihtsustavad logistikat ja vähendavad ladustamise vajadust.

 

Tooteseeriad

Välisõhu, kanali ja kondensatsiooni.

 

Tehnilised andmed – õhuniiskuse andurid

Tehnilised andmed – kanali- ja kondensatsiooniandurid (vesi)

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.
Veebilehe kasutamisel ja veebilehel liikumisel nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsemat teavet küpsiste kasutamise kohta sellel veebilehel saate siit.