Täiuslikult integreeritud.
Belimo uus andurite seeria.

Belimo, ülemaailmne turuliider kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmesüsteemide (HVAC) ajamite ja juhtventiilide arendamises ja tootmises, on pööranud ettevõtte ajaloos uue lehekülje, lisades oma tootevalikusse uuendusliku seeria andureid.

Belimo andurid on ülimalt kvaliteetsed ja töökindlad, neid on lihtne paigaldada ning need sobituvad ideaalselt kõigi peamiste hooneautomaatika- ja juhtsüsteemidega (BACS). Kuna pakume oma valdkonnas täislahendusi, on meie valikus andurid temperatuuri, niiskuse, rõhu, CO2 ning lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ) mõõtmiseks nii õues, torudes kui ka kanalites. Belimo andureid täiendab esmaklassiline teenus ja kasutajatugi.

 

Brošüür: Belimo andurid – mugavuse alus

Video: Belimo uus andurite seeria

Video: Anduri paigaldamine – anduriseeria 22DT

Sensors-home

Belimo soojusenergia mõõtja (Thermal Energy Meter™, TEM)
Energiaarveid on lihtsam koostada kui eales varem.

Belimo sertifitseeritud soojusenergia mõõtjad vastavad standardi EN 1434 nõuetele ning on Euroopa mõõtevahendite direktiivi (MVD) 2014/32/EL nõuetele vastav tüübikinnitus. Need annavad kinnitatud andmed arve koostamiseks, mida saab kasutada üürnikega otsearveldamiseks. Meie soojusarvestid on saadaval ka ilma MVD / EN 1434 kinnituseta variandis. Arvestid suudavad energiat mõõta usaldusväärselt isegi juhul, kui vees on glükooli. Need mõõdavad vedeliku glükoolisisaldust automaatselt ja pidevalt, kompenseerivad glükoolisisalduse ning tagavad nii usaldusväärse ultrahelilise voolumahu mõõtmise. Nii saab soojusenergiat täpselt määrata. Belimo soojusarvestid on mõeldud mitmeotstarbelisteks seadmeteks, s.t neid saab kasutada soojusmõõtjana, külmaarvestina või kombineerituna soojus- ja külmamõõturitena. Sobivad kasutamiseks nii süsteemi tagasivoolul kui ka pealevoolul. Rakendusviis ja paigaldusasend määratakse seadistamise käigus nutitelefoniga ja rakendusega Belimo Assistant, või kasutades sülearvutit ja sisseehitatud veebiserverit.

 

Brošüür: Belimo Energy Valve™ and Belimo Thermal Energy Meter™

TEM-home

Belimo energiaventiil (Energy Valve™)
Toob kokku need, mis kokku kuuluvad.

Belimo sertifitseeritud soojusarvesti ja täiustatud energiaventiil võimaldavad soojusenergia läbipaistvat haldamist. Nüüd on energiakontrolli ja sertifitseeritud energiamõõtmise ja -arvelduse maailm omavahel ühendatud. Soojusvooge ja energiatarbimist saab täpselt mõõta ja jälgida nii kütte- kui jahutussüsteemides üheainsa seadme abil, kasutades otsest värkvõrgu põhist kuluarvestust. Uued, MVD nõuetele vastavad soojusenergia mõõtjad tagavad suure täpsuse ja usaldusväärsuse, mis teeb arvete esitamise lihtsaks ja tõhusaks. Kuid usaldusväärne mõõtmine on alles algus. Belimo energiaventiil juhib soojushulka ja seadistab kasutaja jaoks optimaalse energiavarustuse. Selle olulise kombinatsiooniga astub Belimo uude, integreeritud soojusenergia haldamise ajastusse ning toob kokku need asjad, mis kokku kuuluvad.

 

Brošüür: Belimo Energy Valve™ and Belimo Thermal Energy Meter™

EV4-home

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.
Veebilehe kasutamisel ja veebilehel liikumisel nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsemat teavet küpsiste kasutamise kohta sellel veebilehel saate siit.